Gündem

Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

valiaykut pekmez şehit ailelerine bayram ziyaretinde bulundu.

valipekmez eşi yeşim pekmez ve beraberlerinde aksaray milletvekilleri cengizaydoğdu, ayhan erel ve ak parti aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy ilebirlikte 15 temmuz Şehidi emniyet müdürü Önder güzel’in ailesine bayram ziyaretinde bulundular.

Şehidiemniyet müdürü Önder güzel’in annesi ve kardeşleri ile bayramlaşan vali aykutpekmez ve eşi yeşim pekmez şehit yakınları ile yakından ilgilenerek şehitlereallah’tan rahmet dileyip şehitlerin emaneti yakınlarının her zaman yanlarındaolacaklarını belirttiler.

valiaykut pekmez ve eşi yeşim pekmez daha sonra Şehit sinan kunduracının baba eviniziyaret ederek şehidimizin babası mehmet kunduracı, annesi pakize kunduracı vekız kardeşlerini ziyaret ederek bayramlaştılar.

ziyarettenduydukları memnuniyeti dile getiren şehit aileleri kendilerine gösterilen yakınilgi nedeniyle vali pekmez eşi yeşim pekmez teşekkür ettiler.

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası