Gündem

SAYGIN BİR MİLLETİZ

aksaray belediyesinin katkılarıyla aksaray’a gelen aktivist/yazartuğrul selmanoğlu “büyük türkiye büyük millet” konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.

aksaray kültür merkezinde gerçekleşen konferansa konuşmacıolarak katılan aktivist/yazar tuğrul selmanoğlu, türk milletinin dünyanın hernoktasında saygı gördüğünü ve asıl süper gücün bu olduğunu ifade etti.

konferans sırasında yaşadıklarını ve deneyimlerini aktaransosyal medya fenomeni ve yazar tuğrul selmanoğlu, yardım kuruluşları adıaltında müslümanların zulüm gördüğü ve yardıma muhtaç hale gelen sömürü altındabulunan afrika ülkelerine giderek yardım kampanyasına katıldığını ifade etti.gittiği her ülkede türk olmanın ayrıcalıklı olduğunu ve türk olmakla gururduyduğunu söyledi.

cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’ın islambayraktarlığını taşıdığı gibi bir dünya lideri olduğunu sözlerine ekleyenselmanoğlu, “Şimdi tüm avrupa ve amerika cumhurbaşkanımıza karşı hareketediyorlar. amaçları güçlü bir türkiye’nin önüne geçmek. avrupa da yaşadığımiçin biliyorum, ülkemizdeki şuan iktidarı eleştiren bütün şer odakları avrupatek çatı altında ve misyoner kuruluşlarla ülkemizde şer odaklarının yanında.Ülke insanı olarak üzerimizde oynanan oyunların farkına varalım. bilinçliolalım. güçlü biz asil milletiz” şeklinde konuştu.

konferansın sonunda belediye başkan yardımcısı güvenkemerkaya, konuşmacı yazar tuğrul selmanoğlu’a teşekkür ederek günün anısınahediye takdim etti.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası