Gündem

SAKLAV, ÇİFTÇİLERİ ZİYARETTE ETTİ

aksaray İl gıda, tarım ve hayvancılık müdürü bülentsaklav,04 temmuz 2018 tarihinde gülağaç İlçesinde İl Özel İdare destekleri ileceviz bahçesi tesisi kuran yetiştiricisi mehmet tercan ile genç Çiftçi projesihibe desteği alarak çilek bahçesi tesisi kuran haydar koca isimliçiftçilerimizi ziyaret ederek onlarla görüş alışverişinde bulundu.

İl müdürümüzün çiftçi ziyaretlerine gülağaç İlçe müdürüsami gÜndÜz ve İlçe müdürlüğü teknik personelleri de iştirak etti.

ceviz ve Çilek bahçelerinde bir dizi incelemelerdebulunan İl müdürümüz bülent saklav; yetiştirilen ürünler, verim ve pazarlamadurumu hakkında çiftçilerle sohbet ederek onlardan ve teknik personellerdenbilgi aldıktan sonra, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da İl müdürlüğüve İl Özel İdaresi olarak üreticilerimizin tarımsal üretimlerini desteklemekamacıyla Özel İdare bütçesi imkânları doğrultusunda meyvecilik ve sebzecilikprojelerini geliştirerek, her zaman üreticimizin yanında olmaya devamedeceklerini ifade ederek, çiftçilerimizin ürünlerinin bol, kazançlarınınbereketli olması temennisinde bulundu.

haber merkezi

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası