Gündem

ŞAHİN, ÇOCUKLARLA BULUŞTU

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, İnsani yardım vakfı’nın (İhh)çocuklara yönelik düzenlediği “yaz okulu” programına konuk oldu.

Çocuklarlasohbet eden ve çeşitli nasihatlerde bulunan Şahin, çok okumak ve derslere çokçalışmakla beraber, bir hedef belirlemenin önemine dikkat çekti. Çocuklarıngeleceğin yöneticileri olacağını belirten ve şimdiden bir hedef belirleyerek ohedef doğrultusunda çalışmalarının gerekliliğine vurgu yapan prof. Şahin,“derslerimize iyi çalışmalı, boş vakitlerimizi faydalı işlerle değerlendirmelive çok okumalıyız. böylece belirlediğimiz hedeflere daha hızlı ve hazırlıklışekilde ilerleyebiliriz” dedi. asÜ rektörü, hayal kurmanın önemine de temasettiği konuşmasının sonunda, çocuklardan gelecek hedeflerine dair küçük biryazı hazırlamalarını isteyerek, “yaz dönemini çok iyi değerlendirmelisiniz.geleceğe emin adımlarla yürüyebilmek için iman, aile, eğitim, bayrak, devlet,millet gibi kavramları iyi bilmeniz gerekiyor. nesillerin bu değerlere hâkimbir şekilde yetişmesi adına bizler de üzerimize düşen sorumlulukları yerinegetirmenin gayreti içindeyiz” şeklinde konuştu.

İhhyöneticilerinin de katıldığı program, çeşitli eğitici etkinliklerle devam etti.

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası