saadet partisinin eskil belediye başkan adayı serdardoğan mutlu oldu.
saadet partisi aksaray İl başkanlığı aylık İl divantoplantısında partinin, aksaray ilçe ve beldelerinden belediye başkan adayıolan isimlere rozetleri takılıp hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.
toplantıya sp aksaray belediye başkan adayı leventserdar Şahin katılarak başkan adaylara rozetlerini taktı.
levent serdar Şahin yaptığı açıklamada,”adaylarımıza çıkmış oldukları bu yolda cenab-ı allah’tan en hayırlımuvaffakiyetleri diliyoruz. her biri ayrı değere sahip adaylarımızahemşerilerimizin desteklerini bekleriz. aksaray geneli aday tanıtımprogramımız inşallah basına açık olarak genel merkezimizin aday tanıtımtoplantısını müteakip tertip edilecektir. Şimdiden tüm arkadaşlarıma başarılardilerim.” diye konuştu.
eskil İlçe başkan adayı serdar doğan mutlu,”kavgadan, hırgürden, çekişmeden uzak başkanımız hacı osman filikçiöncülüğünde genç bir ekip olarak eskil siyasetinde yer alıyoruz. arkadaşlarımızlabirlikte 31 mart seçimlerine iddialı olarak hazırlanıyoruz. Şüphesizki zafer inananlarındır. bizim de inancımız tamdır.” Şeklinde konuştu.
haber vedat t.