Gündem

REGAİP KANDİLİ MÜBAREK OLSUN

millet olarak bu mübarek geceyi idrak edecekolmanın heyecanını yaşıyoruz. kandilin dünyada ki tüm insanlığa huzur ve barışgetirmesini temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle aksaraylı hemşerileriminve tüm İslam âleminin mübarek regaip kandilini kutluyorum.”

  aksaray belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı, üç ayların başlangıcı olan regaip kandilidolayısıyla bir açıklama yaparak, aksaray halkının ve tüm İslam âlemininmübarek kandilini kutladı.

Üç ayların başlangıcıolan bu günlerde insanların birbirine karşı daima yapıcı, hoşgörülü, sevgi vesaygı çerçevesi içinde davranması gerektiğini ifade eden başkan halukŞahin yazgı açıklamasında şunları söyledi.

 “Üç aylar olarakbilinen recep, Şaban, ramazan ayları manevi bakımdan diğer aylardan daha üstünve bereketlidir. kandil gecesi allah’ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu,duaların kabul edildiği bir gecedir. millet olarak bu mübarek geceyi idrakedecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. kandilin dünyada ki tüm insanlığa huzur vebarış getirmesini temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle aksaraylıhemşerilerimin ve tüm İslam âleminin mübarek regaip kandilini kutluyorum.”

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası