Gündem

RAMAZAN AYI MÜBAREK OLSUN

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, ramazan ayıdolayısıyla bir mesaj yayınlayarak  “huzur, dayanışma ve kaynaşmanın yoğunolarak yaşandığı af, mağfiret ve bereket mevsimi ramazan ayına kavuşmuş olmanınheyecanını yaşıyoruz. bu nedenle tüm hemşerilerimizin ve İslam Âlemi’ninmübarek ramazan ayı mübarek olsun ” dedi.        

başkan yazgı mesajında şu görüşlere yer verdi: “ramazan ayıtüm bereketi ile yüreklerde mutluluk ve manevi coşkular oluşturmaktadır. maneviiklimin, toplumsal hoşgörü ve dayanışmanın doruğa ulaştığı, bereket dualarınınve yüreklerde ilahi esintilerin yükseldiği on bir ayın sultanı olan mübarekramazan-ı Şerif ayına bir kez daha kavuşabilmiş olmanın heyecanını hep birlikteyaşıyoruz.

 on bir ayın sultanı olan mübarek ramazan-ı Şerifin; tümİslam Âleminde, ülkemizde ve şehrimizde oluşturacağı huzur ortamının, dünyadada barışın ve huzurun hüküm sürdüğü günlerin habercisi olmasını cenab-ı hak’tanniyaz ediyorum ”dedi.

haber merkezi

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası