Gündem

PROTOKOL BAYRAMLAŞTI

aksaray Öğretmenevinde düzenlenen bayramlaşma töreninde;vali aykut pekmez bayramlaşma törenine katılan aksaray milletvekilleri cengizaydoğdu, ramazan kaşlı, ayhan erel,belediye başkanı haluk Şahin yazgı, baro başkanıbeytullah coşkun, vali yardımcısı kubilay ant, emniyet müdürü ali karabağ,jandarma komutanı albay fuat anık, kamu kurumlarının amirleri, sivil toplumkuruluşları ve vatandaşlarla bayramlaştı.

vali aykut pekmez, eşi yeşim pekmez ve beraberindeki heyetile kadir Üçyıldız huzurevini ziyaret etti. huzurevi sakinleri ile bayramlaşarakbir süre sohbet eden vali pekmez daha sonra aksaray devlet hastanesindetedavileri devam eden hastaları ziyaret ederek bayramlaştı. aile ve sosyalpolitikalar müdürlüğüne bağlı Çocuk evleri koordinasyon müdürlüğünde düzenlenenbayramlaşma törenine katılan vali pekmez, burada çocuklarla bayramlaştı. vali aykut pekmez; beraberindeki heyet ile daha sonra İl emniyetmüdürlüğü ve İl jandarma komutanlığını ziyaret ederek jandarma ve emniyetteşkilat mensupları ile bayramlaştı.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası