Gündem

POLYTEC ÇALIŞANLARINA ERGONOMİ EĞİTİMİ VERİLDİ

polytec plastik ürünleri sanayi ve ticaret anonimşirketinde çalışanlarına ergonomi eğitimi başlığı altında eğitim verildi. 

Özel yaşam fizik tedavi rehabilitasyon tıp merkezindenmehmet Özüdoğru yönetmenliğini ve referans İş sağlığı ve güvenliği firması müdürüselim duran’ın danışmalığını yürüttüğü proje, fizik tedavi verehabilitasyon  uzmanı dr fethi demir vereferans iş sağlığı güvenliği işyeri hekimlerinden dr elif yayla tarafından  fabrika çalışanlarına  kas iskelet sistemi ile bilgi verildi.Çalışma anında ve diğer zamanlarda kas, kemik ve eklemlerini nasılkoruyacakları anlatıldı. beden sağlığını koruyucu egzersizler uygulamalı olarakgösterildi. İş yerlerinin çalışma şartlarının sağlığa uygunluğunu inceleyenergonomi ‘bilimi ile ilgili bilgi verilerek son buldu. İlimizde çalışmahayatının kalitesinin artırılması adına böyle projelere yoğunlaşacağı vedevamının geleceğini açıklayan proje yönetmeni mehmet Özüdoğru tümkatılımcılara teşekkür etti.

haber/fotoğraf : ali ŞengÜl

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası