Gündem

Polislerle Sahur Yaptılar

aksaray valisi aykut pekmez aksaray-adanakarayolu denetleme-yol kontrol noktasında nöbet tutan polislerle birlikte sahuryaptı.

vali aykut pekmez eşi yeşim pekmez,cumhuriyet başsavcısı ramazan akın, adli yargı adalet komisyonu başkanıseyfullah sarıgül ve eşi semiha sarıgül, aksaray İdare mahkemesi başkanı osmanerkan, emniyet müdürü ali karabağ ve eşi reyhan karabağ ve jandarma komutanıalbay fuat anık ile birlikte aksaray-adana karayolu üzerinde bulunan polis kontrol ve denetleme noktasını gece 02:00’da ziyaret etti.

kontrol ve denetleme noktasında nöbet tutanve uygulama yapan polislerle birlikte sahur yemeği yiyen vali pekmez veberaberindeki heyet görevli şube müdürleri ve polislere bir süre sohbet etti.vali pekmez; halkın can ve mal güvenliği için 24 saat kesintisiz görevi başındabulunan emniyet teşkilatı mensuplarının huzur ve güven için fedakârcaçalıştığını bildirdi.

aksaray emniyet müdürü ali karabağ, teşkilat mensupları olarak ziyaretten ve birlikte sahuryapmaktan duydukları memnuniyeti belirtti.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası