Gündem

OSB Yönetim Kurulu Toplantısı

aksaray organize sanayi bölgesi yönetim kurulu toplantısıaksaray valisi osb yönetim kurulu başkanı vali aykut pekmez başkanlığındagerçekleştirildi.

valilik makamında düzenlenen toplantıya yönetim kuruluüyeleri İl Özel İdaresi genel sekreteri ramazan altundağ, ticaret ve sanayiodası başkanı cüneyt göktaş, osb müdürü ayhan ermiş katıldı.

aksaray valisi osb yönetim kurulu başkanı vali aykutpekmez toplantıda yatırımcıların tapu ve ruhsat talepleri ile sorun veihtiyaçlarla ilgili talepleri değerlendirdiklerini söyledi.

osb müdürlüğünce bölgede yürütülen hizmetlerin daha etkinve verimli sunulması için yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunduklarınıkaydeden vali pekmez; “yatırımcılarımızın ve bölgenin ihtiyaçlarınınkarşılanması eksikliklerin giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılması çokönemli bu noktada ilgili birimlerimiz sürekli sahada bulunuyor. yatırımcılardangelen taleplerde değerlendirilerek sorunlar gideriliyor’ dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası