Gündem

ORTAKÖY’DE DÜNYA YETİMLER GÜNÜ İFTARI

ortakÖy İhh organizesinde, bir hayırseverin evsahipliğinde ilçede yaşayan özel çocuklar ve aile büyükleri ile İlçe kaymakamıfatih gÖrmÜŞ, İlçe müftüsü Ömer Ünal, ak parti İlçe başkanı ali rıza Özdemir veİhh yönetiminden oluşan 120 kişilik bir iftar programı düzenlendi.

120 kişinin katıldığı programda çocuklarla yakındanilgilenen protokol üyeleri ve İhh yetkilileri ortaköy’ de özel çocuklar içinişbirliği içinde hareket etmeye devam edeceklerini belirttiler.

ortaköy İhh başkanı hikmet sarikaya, halihazırda ilçede36 özel emanetle maddi ve manevi olarak ilgilendiklerini söyledi. yetimlerinher türlü sıkıntı ve ihtiyaçları ile yıl boyunca ilgilendiklerini, ihtiyaçduyulduğunda kamu kurumlarından da destek gördüklerini ifade eden sarıkaya,katkılarından dolayı ilçe kaymakamı fatih gÖrmÜŞ, kurum amirleri vehayırseverlere teşekkür etti.

son olarak, ortaköy’de özel çocukların bayramlıkihtiyaçlarının bir kısmını tamamladıklarını belirten başkan sarıkaya, hayırseverlerinzekatlarını yetim ve muhtaç çocuklar için değerlendirebileceklerini söyledi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası