Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu başkanlığında, Ortaköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
Aksaray’da düzenli olarak gerçekleştirilen Ortaköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantıları bir kez daha yapıldı. Vali Kumbuzoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıya şehrin ticaret alanında öne çıkan isimleri katılım sağlarken toplantıda önemli maddeler üzerinden istişarede bulunuldu.
Aksaray’da düzenli olarak yapılan Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantıları, şehrin sanayi ve ticaretini geliştirme noktasında önem arz ediyor. Dolayısıyla bu toplantılar şehrin kalkınması bakımından nitelikli adımlar atılabilmesi adına devamlılık arz ediyor.
Ağustos Gerçe