Gündem

ORTAKÖY İÇİN BEN DE VARIM

dün ak parti’den ortaköy İlçesi için aday adaylığınıaçıklayan murat furkan oğuz ak parti il teşkilatına başvuruda bulunarak akparti rozetini aldı.

ak parti ortaköy İlçe belediye başkan aday adayı muratfurkan oğuz yaptığı açıklamada; “adalet ve kalkınma partisi’nden gelmek oyfarkıyla yüksek yukarıda çıkmak benim için çok büyük onur ve şereftir. Şu andaortaköy’ümüzde o kadar çok yapılacak işler var  ki, örnek veriyorum. İşistihdamı ortaköy’de bulunan bir organize sanayi burada bütün organize sanayidebulunan gerekli tedbiri arkadaşlara verdim. İnşallah olduğunda büyük bir işistihdamı sağlayacağız. nasip olursa ikinci bir seçenek ortaköy merkez camialtında yer altı şehrimiz var. allah nasip ederse orayı da ilk kültür turizmmüdürlüğü’ne başvurarak orada da gerekenleri yapacağız. o kadar çok yapılacakprojelerimiz var ki bizim saymakla bitmiyor. bizim ortaköy’ümüz en eski ilçeolup hayvancılıkla tarımla uğraşan bir memlekettir. ortaköy’de yapacağımızişlemlerde önce ayrımcılığa son vermek bunun akabinde bütün iş istihdamıhayvancılık ve tarımla uğraşan bütün dostlarımıza bir hayvan pazarı yapacağız”dedi.

haber avni k.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası