Gündem

ÖNCE İKRAM SONRA SATIŞ

harput dibek kahve işletmecisi emine serin İle görüşereksatışlar hakkında bilgiler aldık.

yaklaşık 1 hafta önce nora city avm’ de hizmete girenharput dibek kahve işletmesi sahibi emine serin satışlarının iyi olduğuaksaraylıların dibek kahvesini severek içtiklerini dile getirdi.

serin; “ bu işletmemiz 1 hafta önce aksaraylılarınhizmetine girdi. müşterilerimizden gelen yoğun talepler oluyor. harput dibekkahvesi dünyanın en sağlıklı kahvesidir. İçerisinde kaküle bitkisi bulunuyor,baş ağrısına mide yanmasına migrene iyi geliyor. bu kahve elazığ’nın kendineözgü kahvesidir. diğer dibek kahvelerine göre daha yumuşak bir içimi olduğu içinsatışlarımız şuan çok iyi.200 gram 15 tl 250 gram 20 tl yarım kilo 35 tl 1kilosu ise 60 lira bir tane fincan hediye ediyoruz. kahve alacak müşterimizeönce kahvemizi ikram edip tadına bakmalarını istiyor daha sonrasındabeğenirlerse satış yapıyoruz. kahvemizi tattırmadan satış yapmıyoruz. bayanişletmeci olarak çok sıkıntılar yaşıyorum çünkü günümüzde kadınlar fazlaciddiye alınmıyor ve bu yüzden erkek bir işletmeciye göre sıkıntılar çekiyorum.  ancak olumlu tepkiler aldığımda oluyor. Çünküben henüz 20 yaşında siyaset bilimi ve kamu yönetimi 2, sınıf öğrenciliğiyapıyorum ve burayı kendi çabalarımla kurdum. hem okurken böyle bir girişimdebulunmam insanlar tarafından dikkat çekiyor olumlu tepkiler almakta beni mutluediyor. bu olumlu tepkilerin yanında eleştiriler almamda beni daha azimlikılıyor ve işimi daha çok sevmemi sağlıyor” dedi.

haber ali Şengül

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası