Gündem

MÜTEAHHİTLER İFTARDA BULUŞTU

belediye başkanı haluk Şahin yazgı, aksaray müteahhitlerbirliği’nin (akmÜb) düzenlemiş olduğu iftar programına katıldı.

ağaçlı havuzbaşı restoranda gerçekleşen iftar programınabelediye başkanı haluk Şahin yazgı, İnşaat müteahhitleri konfederasyonu başkanıtahir tellioğlu, akmÜb başkanı recep akalın, ak parti merkez İlçe başkanı hamzaaktürk, belediye meclis üyeleri, ak parti teşkilat üyeleri ve müteahhitlerkatıldı.

akmÜb başkanı recep akalın’ın selamlama konuşmasınınardından kürsüye çıkan İnşaat müteahhitleri konfederasyonu başkanı tahirtellioğlu, türkiye genelinde tüm müttehitlerin ortak istek ve talepleriolduğunu belirtti. aksaray’da olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

belediye başkanı haluk Şahin yazgı ise bir şehringelişmesinde ve büyümesinde müteahhitlikve inşaat sektörünün lokomotif göreviüstlendiğini söyledi. belediyenin her sivil toplum örgütüyle olduğu gibi akmÜbile dayanışma içerisinde olduğunu belirtenbaşkan yazgı,müteahhitlerle bir aradaolmaktan memnuniyet duyduğunu açıkladı.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası