Gündem

MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİNDEN GÖKTAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

aksaraymüteahhitler birliği başkanı recep akalın ve yönetim kurulu üyelerinden oluşanakmÜb heyeti aksaray ticaret ve sanayi odası başkanı cüneyt göktaş’a hayırlıolsun ziyaretinde bulundu. 

atso başkanıcüneyt göktaş’ın müteahhitler birliğinde olduğu gibi aksaray ticaret ve sanayiodasında da başarılı olacağının altını çizen akmÜb başkanı recep akalın, yapmışolduğu açıklama da “İlimiz iş dünyasının en önemli sivil toplum kuruluşu olanaksaray ticaret ve sanayi odamızın yönetim kurulu başkanlığına seçilen sayıncüneyt göktaş’a şahsım ve aksaray müteahhitler birliği yönetim kurulum adınabaşarılar diliyorum. sayın başkanımız, ticaret ve sanayi odamızın başkanlığınaseçilmeden öncesinde birliğimizin başkanlık görevini layığı ile yerinegetirmiştir. onun bizlere bırakmış olduğu bayrağı bizler çok daha iyi yerleregötürmek için çalışacağız. bu anlamda akmÜb olarak her alanda ilimize katkısağlayacak ve şehrimizin yararına olacak her çalışmada aksaray ticaret vesanayi odamız ile birlik içerisinde olacağız” dedi.

akmÜbbaşkanı recep akalın ve yönetim kuruluna ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetidile getiren atso yönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş, açıklamasında; “aksarayticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanlığına gelmeden öncesindebaşkanlığı yaptığım aksaray müteahhitler birliğimizde çok güzel zamanlar veçalışmalar gerçekleştirdim. birçok dostluğumuz ve arkadaşlığımız oldu,birlikteliğimiz hiçbir zaman bozulmadı. aksaray müteahhitler birliği ilimizinönemli sivil toplum kuruluşlarından birisidir. bu anlamda akmÜb başkanımızrecep akalın ve çalışma arkadaşlarına ziyaretlerinden dolayı canı gönüldenteşekkür ediyorum. her daim aksaray için bir ve beraber olacağız” dedi.

habermerkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası