Gündem

MUHTARLARDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

muhtarlar derneği başkanı mehmet emin tetik ve beraberindekimuhtarlarla birlikte belediye başkanı haluk Şahin yazgı’ya teşekkür ziyaretindebulundu.

muhtarlar adına konuşan dernek başkanı mehmet emin tetik,“başkanımızın şehrimize yaptığı hizmetleri ilgi ile takip ediyoruz. bizmuhtarlar olarak kendisinden memnunuz. zaten başkanımızın mahalletoplantılarına eşlik ediyoruz. muhtarlar derneği olarak kendisine başarılar diliyoruz.ayrıca hizmetleri için kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

belediye başkanı haluk Şahin yazgı, ziyaretin kendisiniziyadesiyle memnun ettiğini belirterek “bizler biliyorsunuz 4,5 yıldan bu yanaşehrimize hizmet ediyoruz. bu süre zarfında birçok önemli hizmetlere imzaattık. bunları tek başımıza yapmadık elbette. ekibimiz ile birlikte halkımızdanaldığımız destek ile çalışmamızı hazırladık. tabi bu aşamada muhataralarımızınbüyük desteği oldu ve daima yanımızdaydı. ben teşekkür ediyorum tümmuhtarlarımıza.

İçinde bulunduğumuz süre zarfında başkan mahallemizdeprojesi ile mahallelerimize gelmeye devam ediyoruz. sizlerde katkı sağlamakiçin bize eşlik ediyorsunuz. mahalle toplantılarında yoğun tempo çalışmamızdevam ediyor. Önümüzdeki günlerde gitmediğimiz diğer mahallelere de gideceğiz”ifadelerini kullandı.

 haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası