Gündem

MUHTARLAR, GÜNLERİNDE BİR ARAYA GELDİLER

19 ekim muhtarlar günü nedeniyle aksaray’da mahalle veköy muhtarları ziraat odası başkanı emin koçak ile bir araya gelerekdeğerlendirme toplantısı yaptı.

aksaray’da 19 ekim muhtarlar günü nedeniyle ziraat odasıbaşkanlığı’nda bir araya gelen köy ve mahalle muhtarları, günün önemine binaendeğerlendirme toplantısı yaptı. ziraat odası başkanı emin koçak’ın da muhtarolması nedeniyle ziraat odasında buluşan muhtarlar, yapılan çalışmaları masayayatırarak yaklaşan seçimler hakkında da görüş alışverişinde bulundu.muhtarların, kentin en temel taşları olduğunu belirten muhtarlar derneğibaşkanı mehmet emin tetik, tüm resmi ve özel kurum ile kuruluşlarla birlik ve beraberlikiçerisinde çalıştıklarını söyledi. ziraat odası başkanı ve kazıcıktol köymuhtarı emin koçak ise muhtarlar olarak her zaman birlik ve beraberlikiçerisinde bulunulması ve çalışılması gerektiğine vurgu yaptı.

İha

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası