Gündem

MİLLET AKLI KAZANACAK

milliyetçi hareket partisi (mhp) aksaray milletvekiliadayları ramazan kaşlı, sefer alkan,  aysun hızlı okur, fatih Önemlive mhp aksaray teşkilatüyeleri esnafları ziyaret ederek destek istedi.

24 haziran seçimleri öncesinde milliyetçi hareket partisiaksaray heyeti, turizm caddesi ve ankara caddesindeki esnafları tek tek ziyaretederek ramazan aylarını kutladı. esnaflar milliyetçi hareket partisimilletvekili adaylarını güler yüzle ve samimiyetle bağırlarına basarakkucakladı. esnafların sorunlarını dinleyip sohbet eden ramazan kaşlı, seferalkan, aysun hızlı okur ve fatih Önemli mhp’ye destek istedi. esnaflarınkendileri için çok önemli olduğunu ifade eden kaşlı, seçimlere kısa bir zamankaldığını ifade ederek bu süreçte mhp’nin başarısı için gece gündüz durmadançalıştıklarını ve aksaray esnafı için destekler noktasında gayretlergöstereceklerini söyledi. adaylar esnaflara “cumhur İttifakı’nı” anlattı ve milletaklı’nın kazanacağını vurguladı.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası