Gündem

MHP, ÜLKENİN GÜVENİ VE GELECEĞİDİR!

mhp aksaray milletvekili adaylarıher akşam ayrı bir camide teravih namazını kılıp ardından da seçimçalışmalarına devam ediyor. 

ramazan ayının ilk günlerinde şehirmerkezindeki mahallelerde teravih namazı kılıp ardından da vatandaşlarlahasbihal eden mhp aksaray milletvekili adayları geçtiğimiz akşam dakarkın  köyü ve helvadere kasabasında vatandaşlarla bir arayageldiler. 

mhp milletvekili adayları ramazankaşlı, sefer alkan ve fatih Önemli beraberlerinde mhp İl başkanı mustafaÇölkesen, merkez İlçe başkanı cavit Çıtak ve teşkilat mensupları ile birliktekarkın köyünde teravih namazını kıldılar ardından vatandaşlara mhp’nin seçimbeyannamesi hakkında bilgi veren adaylar cumhurbaşkanı adayı recep tayyiperdoğan ve cumhur İttifakı ile mhp’ye oy istediler.

halkın cumhur ittifakına ilgisindendolayı memnun olduğunu belirten mhp milletvekili adayı ramazan kaşlı, 24haziran seçimlerine bayram havasında hazırlanıyoruz. halkımızın partimize olanilgisinden ve güveninden memnunuz. 24 haziran’da bu ilgi ve güvenin sandığayansıyacağına da inanıyoruz. mhp bu ülkenin güvencesidir. geleceğidir”diyerek vatandaşlardan cumhur İttifakına destek istedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası