GündemSiyaset

MHP Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, ASTİM’de

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, şehrin önemli bölgelerinden biri olan ASTİM’de ziyarette bulundu. Çıtak, ASTİM’deki ziyareti sırasında Aksaray için yapılacak projeleri değerlendirdi.

Aksaray’ın MHP Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, ASTİM bölgesindeki firmaları ziyaret ederek ve esnaflarla bir araya geldi. Yapılan incelemeler sırasında Çıtak, ” ASTİM’deki esnaflarımız ve işletmelerimizle bir araya gelerek Aksaray’ımızın geleceği için neler yapabileceğimizi konuştuk. Halkımızın beklentilerini dinliyoruz. Kalbimiz Aksaray için atıyor. Şehrimizin her bir köşesini daha güzel yarınlara taşımak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi. Çıtak, esnaf ve vatandaşların istek ve taleplerini dinlemeye ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini vurguladı.  Esnaflarda, nazik ziyareti ve ilgisinden ötürü MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak’a teşekkürlerini iletti.

Haber: Avni Kuru

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası