GündemSiyaset

MHP, Aksaray’da Sandık Koordinasyonunu Sağlamlaştırıyor: Seçimlere Hazırlık Adımları Atıldı!

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP)  Aksaray İl Teşkilatı sandık koordinasyon kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

MHP Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya, MHP Aksaray Belediye Başkan adayı İrfan Çıtak’ta katılım gösterdi.

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde okullarda sandık görevlisi olacak sorumlulara yönelik yapılan toplantıda, tanışma etkinliği gerçekleşti.

Sandık Kurulu Komisyon üyelerinin de bulunduğu toplantıda, sandık görevlisi kişilerin sandık görevi ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Seçim günü sandıkların korunması ve seçim kurallarına uygun olarak davranılması konusunda hatırlatmalarda bulunan MHP heyeti, sandık görevlilerine sandık ve seçim hakkında gerekli bilgileri verdi.

MHP Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş’ toplantının ardından yaptığı açıklamasında, “Bu önemli toplantıya katılan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, toplantıda alınan kararların Aksaray’ımıza ve partimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Haber: Fatma Altınok

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası