Gündem

MEHMET VE AYŞE ÇİFTÇİ MUHTEŞEM BİR DÜĞÜN İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ

hafta sonu tappa home düğün ve balo salonunda dünya evinegiren çifti sevenleri, aile fertleri ve çok sayıda davetli yalnız bırakmazken,çiftin düğününe katılan ünlü sanatçı oğuz yılmaz ve taner solak davetlilere vemisafirlere muhteşem unutulmaz bir düğün yaşattı. 

İngiltere’de yaşayan ve iş adamı olan cafer ve müzeyyenÇiftçi’nin biricik oğlu yine kendileri gibi İngiltere’de yaşayan mehmet vegüllü çiftinin kızı ile dünya evine girdi. genç çiftin muhteşem düğününe bininüzerinde davetli katılırken, aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı 26.dönem milletvekili mustafa serdengeçti, ziraat odası başkanı emin koçak ve çoksayıda basın mensubu da genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. düğündekısa bir konuşma yapan aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı “geçmişolduğumuz hafta sevgili cafer Çiftçi, damadımız mehmet bey ile bizzat gelerekbeni düğüne davet etme inceliğinde bulunmuşlardı. bizler vatandaşlarımızınözellikle gurbetçi ailelerimizin olabildiğince her hallerinde yanlarında olmayaçalışıyoruz. bugün burada bu genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerim.evlilik dinimizin ve ülkemizin en kutsal temellerinden bir tanesidir. sağlamaileler sağlam toplumları ve sağlam ülkeleri oluştururlar. bu nedenle aileninve evliliğin önemi hepimizin nazarında çok kutsaldır. mevla’m bu genç çifte birömür boyu mutluluklar nasip eylesin bol bol çocukları olsun bir yastıktakocasınlar” dedi. ardından genç çifte hediye veren aksaray belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı davetlilerin yoğun ilgisini de geri çevirmeyerekbirçok davetli ile resim çekildi. ardından sahne alan ünlü sanatçı taner solakve oğuz yılmaz gecenin ilerleyen saatlerine kadar genç çifti ve misafirlericoşturdu. mehmet ve ayşe Çiftçi muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

haber yaşar karatay

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası