Gündem

MEDAŞ’TAN ÖDÜLLÜ PROJE YARIŞMASI

meram elektrik dağıtım a.Ş(medaŞ), gelişen yeniteknolojileri ve elektrik dağıtım sektörüne etkilerini yakından takip ederek,eğitime her alanda önem ve destek vermeye devam ediyor. 

gençlerin içindeki mucitle tanışmalarına yardımcı olmak,neler yapabileceklerini keşfetmeleri için fırsat sunmak amacıyla “genç fikrinenerjiye dönüşsün” proje yarışmasını başlatıyor. medaŞ, bu proje yarışması ileenerji verimliliğini arttıracak, ülkemiz ve insanlığa katkı sağlayacakprojeleri ortaya çıkarmayı amaçlıyor. bu yıl birincisini düzenlediği yarışmaya,hizmet alanı içerisinde yer alan konya, karaman, aksaray, niğde, nevşehir vekırşehir’de bulunan üniversite öğrencilerini kabul ediyor. Ödüllü projeyarışmasına katılım için altı il içindeki üniversitelerde ön lisans, lisans veyüksek lisans öğrencisi olmak yeterli. başvurular www.meramedas.com.tr websitesi üzerinden gerçekleştirilecek olup son başvuru tarihi 10 mayıs 2019’dur.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası