Gündem

LİDERLİĞİNİ KORUDU

bölgeselamatör lig 5. grubunda mücadele eden aksaray belediyespor cumartesi günüdeplasmanda adana kiremithanespor karşısında 3-2 mağlup oldu. siyah- beyazlıtakım haftayı 23 puanla tamamlamıştı.

buna karşılık aksaray belediyesporu 22 puanla takip edensilifke belediyespor sahasında hatay arsuz karaağaçspor ile 1-1 beraberekalınca puanını 22 yaptı ve aksaray beleidyesporun iki hafta da 1 puan almasınarağmen liderlik koltuğunu korumasını sağlamış oldu.

aksaray beledi,yesporumuz iki hafta da kaybettiği toplam5 puanını telafi etmek ve liderlik koltuğunu korumak amacıyla hafta sonundasahasında İskenderun belediyesporu konuk edecek. aksaray belediyespor bu maçınhazırlıklarına bugünden itibaren başlayacak.

aksaray belediyesporu şampiyonluk yolunda takip edensilifke belediyesporun puan kaybı aksaray’da sevinçle karşılandı. aksaraybelediyespor takımı bundan sonra puan kaybı yaşamadan yoluna devam etmeyiplanlıyor.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası