aksaray ziraat odası başkanı emin koçak binanın 2019 yılındaen geç 7’inci aya yetiştirileceğini ifade ederken binada bir toplantı salonunada yer verileceğini ifade etti.
koçak proje hakkında şu bilgilere yer verdi; “tarım müdürlüğüyanından 2 bin metrekare alan içerisinde 3 katlı aksaray ziraat odası hizmetbinası projemiz onaylandı. hizmet binamızın alt katında planladığımız 200kişilik toplantı salonu, giriş katında oda üyelerimizin işlem yapacağı yerler,üst katta ise yine 100-150 kişilik toplantı ve seminer salonu yer alacak.toplantı salonlarına önem vermemizin sebebi çiftçilerimizi bilgilendirmetoplantılarının yanında, diğer stk’ların da ihtiyaç duyulduğunda o toplantısalonlarını kullanabilmelerini sağlamak. 2019 yılının ilk aylarında ihaleyeçıkmasını planladığımız odamızın hizmet binasına 2019 yılının 7’inci ayındayerleşmeyi planlıyoruz. bu hizmet binamızın tarım müdürlüğü yanında olması ileçiftçilerimizin üzerinden bir yükü almayı hedefliyoruz.”
haber vedat t.