türk kızılay genel müdürü dr.İbrahim altan, belediye başkanı haluk Şahin yazgı’yı ziyaret etti
aksaray Üniversitesindekonuşmacı olarak katılacağı program kapsamında aksaray’a gelen türk kızılaygenel müdürü dr. İbrahim altan beraberinde kızılay aksaray Şube başkanı efraimŞişman Şube yönetim kurulu Üyeleri ile birlikte belediye başkanı haluk Şahin yazgı’yı ziyaret ettiler.
altan ve beraberindeki heyetibaşkanlık makamında kabul eden başkan yazgı, bir süre görüştüğü türk kızılaygenel müdürü İbrahim altan’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
habermerkezi