güzelyurt kaymakamı mehmet göze, gülağaçkaymakamı kadir ulusoy ve sarıyahşi kaymakamı sercan sakarya vali aykut pekmez’iziyaret ederek ilçeleri hakkında bilgiler verdiler.
kaymakamları valilik makamında ağırlayanvali pekmez, misafirleri ile bir süre sohbet etti. 2018 yılı mülki İdareamirleri atama kararnamesiyle karaman ayrancık kaymakamlığına atanangüzelyurt kaymakamı mehmet göze’ye yeni görevinde başarılar dileyen vali pekmez,aksaray’ın bir hatırası olarak ünlü el dokuma taşpınar halısı hediye etti.
haber merkezi