eskil kaymakamı kübra karaalİoĞlu halk günü düzenleyerekeskil ilçesine bağlı köy ve kasabalardan gelen vatandaşı dinleyerek diğerzamanlarda ise köy ve mahalle ziyaretlerinde bulunuyor.
eskil İlçe kaymakamı karaalİoĞlu, eskil ilçesine bağlıcelil köyü ile zafer mahallesine bağlıbilezikli ve karayağmur yaylarını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyen kaymakam karaalİoĞlu vatandaşlarınsorunlarına çözüm arayarak karşılıklı istişarelerde bulundu.
haber vedat tunç