eskil İlçe kaymakamı kübra karaalioğlu, halk günüprogramları kapsamında güneşli köyü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
güneşli köyü vatandaşlarının istek ve taleplerini yerindegörmek ve çözüm üretmek amacıyla gerçekleştirilen programa ilgili birimamirlerinin yanı sıra, güneşli köyü muhtarı ahmet mutlu ve vatandaşlarkatıldılar.
yapılan program sonunda eskil kaymakamı kübra karaalioğlugüneşli ortaokulu’nda incelemelerde bulunarak okul müdürü osman aköz’den okulhakkında bilgiler aldı.
haber vedat tunç