Şehit süleyman kÖse anadolu lisesi sporcuları ortaköykaymakamını ziyaret etti.
okul sporları kapsamında düzenlenen müsabakalarda Şehitsüleyman kÖse anadolu lisesinin İl birincisi olan futsal erkek takımı, İlİkincisi olan dart kız takımı ve İl İkincisi olan dart erkek takımı, okulmüdürü erdal Şahİn ve beden eğitimi öğretmeni mehmet devecİ ile birlikteortaköy İlçe kaymakamı fatih gÖrmÜŞ’ü ziyaret etti.
kaymakam görmüş ise müsabakalarda il birincisi ve ilikincisi olan takım oyuncularını kutlayarak başarılarının devamını diledi.
haber vedat tunç