Gündem

KAYMAKAM ERDOĞAN KARLA MÜCADELEYİ YERİNDE İNCELEDİ

aksaray iliağaçören ilçesi  kaymakamı zikrullah erdoğan  karla mücadeleyiyerinde İnceledi.

kaymakam zikrullaherdoĞan, beraberinde İlçe Özel İdare müdür v.  Ömer yaman, köylere hizmetgötürme birliği birlik müdürü mustafa eroĞlu  ile birlikte, dün akşamyağmaya başlayan ve gece boyunca devam eden kar yağışından sonra, İlçe Özelİdare ekiplerince kapanan köy yollarının açılması ve karla mücadeleyi yerindeinceledi. 

 kaymakamzikrullah erdoĞan, yağan karı ölçerek, ´´ çiftçilikle ve hayvancılık yaparakgeçimini sağlayan ve ekinlerini ekip  yağmur ve kar yağmasınıbekleyen   ağaçörenli hemşerilerime, yağan karın bolluk ve bereketgetirmesini dilerim ´´ dedi. kaymakamımız zikrullah erdoĞan, ´´İlçe Özel İdareekiplerinin karla mücadelede gece gündüz çalışacağını ağaçören´in ve sarıyahşiİlçesi´ nin köy yollarının anında açılacağını söyledi´´. 

kaymakam zikrullaherdoĞan; hazreti Ömer´in- radiyallahu anh ´´dağlara buğdaylar serpin müslümanülkede kuşlar aç demesinler´´ sözünden yola çıkarak  ilçenin taşkale mevkiindekuşlara buğday serpti.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası