31 mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler dolayısıylamilliyetçi hareket partisinin gülağaç seçim bürosu açılışı için gelenmilliyetçi hareket partisi aksaray milletvekili ramazan kaŞli, aksaray mhp İlbaşkanı mustafa Çölkesen ve il yönetimi, gülağaç İlçe kaymakamı kadir ulusoy’umakamında ziyaret etti.
ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildiren İlçe kaymakamıkadir ulusoy, İlçe hakkında milliyetçi hareket partisi aksaray milletvekiliramazan kaşlı’ya bilgilendirme yaparak, İlçenin ihtiyaç ve sorunları üzerindedeğerlendirmelerde bulundu.
haber vedat tunç