Gündem

KARLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR

Şehir genelinde etkili olan kar yağışın ile harekete geçen aksaray belediyesi, kar yağışının olumsuz etkilerinin vatandaşlara yansımaması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

kar yağışının başlaması ile birlikte harekete geçen aksaray belediyesi karla mücadele ekipleri şehir genelinde çalışmalar yaptı. ana arterler başta olmak üzere 40 metrelik yol, 30metrelik yol, yeni hastane yolu, organize sanayi bölgesi yolu, selçuklu bulvarı, alparslan türkeş bulvarı, şehrin giriş çıkışları şehir merkezinde yol ve kaldırımların kar küreme ve tuzlama çalışmaları yapıldı.  ara sokak için tuzlama ve küreme çalışmalarına başlandı.

yoğun kar yağışına rağmen vatandaşlara akıcı, güvenli ve rahat bir ulaşım imkanı sunmak için yürütülen çalışmalarda 300 personel görev alırken çok sayıda iş makinası kullanılıyor.

Çalışmalarını aralıksız sürdüren aksaray belediyesi karla mücadele ekipleri şehir merkezinde biriken karları şehir dışına taşımaya devam ediyor.

yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı’ya ve karla mücadele ekiplerinde görev alan tüm personele teşekkür etti.  

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası