Gündem

KARLA MÜCADELE ARALIKSIZ SÜRÜYOR

aksaray belediyesi, kar yağışının olumsuz etkilerininvatandaşlara yansımaması için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

karyağışının başlaması ile birlikte harekete geçen aksaray belediyesi karlamücadele ekipleri şehir genelinde çalışmalar yaptı. ana arterler başta olmaküzere 48 mahalle tüm cadde ve sokaklar kar küreme ve tuzlama çalışmaları ileulaşıma açıldı. ara sokak için ise çalışmalar devam ediyor.

yoğunkar yağışına rağmen vatandaşlara akıcı, güvenli ve rahat bir ulaşım imkanısunmak için yürütülen çalışmalarda 300 personel görev alırken çok sayıda işmakinası kullanılıyor.

Çalışmalarınıaralıksız sürdüren aksaray belediyesi karla mücadele ekipleri şehir merkezindebiriken karları şehir dışına taşımaya devam ediyor.

yapılançalışmalardan memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar aksaray belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı’ya ve karla mücadele ekiplerinde görev alan bütün personellereteşekkür ettiler.

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası