Gündem

Kamu Kurumları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

yürütülenhizmetlerin verimliliği ve kamu kurumları arasındaki koordinasyonunarttırılması adına kamu kurumları değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

aksarayÜniversitesi’nde düzenlenen toplantıda konuşma yapan vali ali mantı; “türkmilleti olarak en büyük değerlerimiz tevazu, hoş görü alçak gönüllülük,yardımlaşmadır. devletin temeli adalet ile, adalet ise güven ile olur. hepimizbirbirimize güvenmemiz lazım. biz topluma örnek olmalıyız. konuşmalarımızla, işahlakıyla ve kurumsal sorumluluklarımızla örnek birer birey olmalıyız.yaptığımız işlerde kanun çerçevesinde açık ve dürüst olmalıyız” dedi.

aksarayÜniversitesi rektörü yusuf Şahin’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya; aksarayadli yargı adalet komisyonu başkanı seyfullah sarıgül, 1. ağır ceza mahkemesibaşkanı İlker akkaş, İdare mahkemesi başkanı Şenol karadeniz, vali yardımcılarıhakkı loğoğlu, gürkan karaman, Şahin bayhan ve mustafa türkcan, emniyet müdürüali karabağ,    İlçe kaymakamları ile kamu kurum vekuruluşlarının müdürleri katıldı.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası