Gündem

KADIN MUHTAR ADAYLARI GÖZ DOLDURUYOR

31 mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli İdarelerseçimlerinde mahallelerine muhtar seçilmek için adayların mücadelesi artarakdevam ediyor. 

kadın muhtar adayı olarak seçmenlerden büyük destek görenfadimana işıklı; “seçmen bölgesinde yer alan vatandaşları evlerinde ziyaretediyorum. kadınlardan büyük destek görüyorum. erkeklerinde bu seçimdedeğişimden yana olduğunu dile getiriyorlar” dedi.

birçok mahallede muhtar adayı olan kadınlar demokrasiyarışında ‘ben de varım’ diyerek seçim çalışmalarını yoğun şekildeyürütüyorlar.

muhtar adayı olan fadimana işıklı erkek muhtaradaylarının da bulunduğu fatih mahallesinde sürdürdüğü seçim çalışmalarındaseçmen ziyaretlerinde bulunarak tek tek seçmenlerden destek istiyor. uzunyıllardır fatih mahallesinde ikamet ettiklerini ve mahallenin sorun veihtiyaçlarını yaşayanlar olarak iyi bildiklerini anlatan işıklı, sorunların çözümündebirlikteliğin ve ilgili yerlere bu sorunların iletilmesinin önemini belirterek, ‘tespit, Çözüm, takip ve sonuç’ ilehizmete talip olduğunu dile getirdi.

haber vedat tunÇ  

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası