Gündem

İYİ PARTİDEN ANKARA ÇIKARMASI

İyİ parti genel merkezi tarafından düzenlenen İyİbelediyecilik lansman toplantısı’na aksaray İyİ parti heyeti tam kadro katıldı. 

İyİ parti genel merkezi’nin düzenlediği İyİ belediyeciliklansman toplantısı için sabahın erken saatlerinde ankara’ya hareket eden İyİparti aksaray teşkilatı, İyİ partili belediye başkan adayları ile İgm vebelediye meclis üye adayları toplantıya katıldı. ankara ticaret odası toplantısalonu’nda gerçekleşen lansmanda İyİ parti genel başkanı meral akşener de birkonuşma yaptı. akşener “İyİ belediyecilik anlayışımızla, ehliyet, liyakatsahibi adaylarımızla mahalli İdareler seçiminde belediyecilik nasıl yapılırmış,türkiye’nin her kesimi 1 nisan’dan itibaren görecek. bir birinden kıymetlibelediye başkan adaylarımıza İl genel ve belediye meclisi Üyesi arkadaşlarımızabaşarılar diliyorum” dedi. ankara ticaret odası’ndaki programdan sonra İyİparti aksaray teşkilatı türkiye büyük millet meclisini de ziyaret ederek ileaksaray’a döndü.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası