Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İyi Parti heyeti seçime hız verdi; hep birlikte değiştireceğiz!

Karacaer: hep beraber değiştireceğiz

Karacaer: hep beraber değiştireceğiz

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Aksaray’ın çehresini değiştirecek projelerini vatandaşlara anlatarak, artık değişim zamanının geldiğini ve hep beraber değişimi gerçekleştireceklerini belirtti.

Seçim çalışmaları kapsamında bugün ilk olarak Aksaray İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer’ e İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen,  Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz , İç Anadolu bölgesi Kadın politikaları koordinatörü Pınar İzgü ve Belediye Meclis Üyesi Adayları eşlik etti.  Tam kadro sahada olan İYİ Parti Heyeti, Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyarette,  İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve Emniyet mensupları ile bir araya geldi.

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer ve İYİ Parti heyeti daha sonra sırasıyla Alfan Fabrikası ve Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Ziyaretlerde, kurum çalışanlarından destek isteyen İYİ Parti Adayı Karacaer, Seçim çalışmaları boyunca sık sık vurguladığı “Artık değiştirelim” sözleri ile dikkat çekiyor. Toplumun farklı gruplarıyla sık sık diyalog halinde olan Karacaer,  Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek projelerini ve çözümlerini şekillendiriyor.

Aksaray’da değişim rüzgârının hızla artığını ifade eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer,  “Beraber değiştirelim” mesajımız, toplumda büyük bir coşku ve umut uyandırıyor. Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, toplumun desteği her geçen gün artıyor. Ekibimiz ve projelerimiz toplum tarafından kabul görmüştür. Biz hazırız Aksaray hizmetlerin en iyisi Hak ediyor .” dedi.

Haber: Avni KURU

Aksaray Sağlık İl Müdürlüğüne bağlı
Sıradaki Haber Aksaray’da Sağlık Hizmetlerine Yakın Takip: Sağlık Merkezlerine İnceleme Ziyareti