Gündem

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Belgemen: “Milletimizin İradesi Sandıkta Tecelli Etti!

İYİ Parti Aksaray İl Bakan Sercan Belgemen 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen mahalli idareler seçimlerine yönelik bir açıklamada bulundu.

İl Başkan Belgemen açıklamasında, “Kıymetli Aksaraylı hemşehrilerim, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerini, şehrimize ve demokrasimize yakışır bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz.  Milletimizin İradesi sandıkta tecelli etmiştir. Bizde Milletimizin vermiş olduğu karara saygı duyuyoruz. İYİ Parti olarak;  hemşehrilerimizin teveccühü ile Güzelyurt İlçemizde, Yeşilova ve Yeşiltepe Beldelerimizde başarıya ulaşmış, 1 ilçe ve 2 Belde Belediye Başkanlığı, 2 İl Genel Meclis ve 5 Aksaray Merkez İlçe Belediye Meclis Üyesi çıkarmış bulunuyoruz. Kazanan Belediye Başkanlarımızı, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimizi tebrik ediyor, Kendilerine muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Belgemen konuşmasının devamında, “Seçim kampanyası sürecinde Belediye Başkan Adayımız Sayın Tuğrul Karacaer ve bizlere gece gündüz demeden desteklerini esirgemeyen başta Milletvekilimiz Sayın Turan Yaldır’a tüm İl Yöneticilerime, İlçe Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, Belediye Başkan Adaylarımıza, Teşkilatımızın her kademisindeki vefakar üyelerimize ve bizimle beraber yol yürüyen, emek veren, duasını eksik etmeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizin teveccühü ile yeniden Aksaray Belediye Başkanı olarak seçilen Sn. Evren Dinçer’i ve ekibini tebrik ediyorum.” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Haber Merkezi

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası