Gündem

İYİ PARTİ ADAY ADAYLARINI TANITTI

ziraat yüksek mühendisi Şevki terlemez ve mali müşavircumali bozdoğan İyİ parti’den aksaray belediye başkanı aday adayı olurken selimtemel ise sultanhanı İlçe belediye başkan adayı oldu. 

İyİ parti aksaray İl başkanı Özhan türemiş yaptığı basınaçıklamasında; “dün iki belediye başkan aday adayımızı açıklamamıştık. bugünise aksaray belediye başkanlığı için iki belediye başkan aday adayıarkadaşımızın genel merkezimize başvurusu oldu. 1. aday adayımız Şevki terlemezkendileri konya – aksaray toprak mahsulleri ofisinde uzun yıllar işletmemüdürlüğü yaptı. azmİ mİllİt.a.Ş‘da yönetim kurulu başk.-genel müdür vekilli görevlerindebulundu. partimizin kurucu üyesi ve partimizin sivil toplum kuruluşlarındansorumlu il başkan yardımcısı görevinde bulundu. görevinden istifa ederek adayadayı oldu. diğer aday adayımız ise cumali bozdoğan kendisi mali müşavirdir.kendileri şuanda mevcutta mali müşavirler odasından yönetim kurulu üyesidir.partimiz kurulduğu günden bugüne partimizin kurucu üyesidir. bu gün itibariyleaksaray belediye başkan a. adaylığı için başvurmuştur ben her iki adayadayımıza da hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. bir diğer adayımız isesultanhanı belediyesine aday olmuştur. selim temel abimiz uzun yıllardırsiyasetin içerisindeler. mhp’de uzun yıllar ilçe başkanlığı görevinde bulunarakiyi parti kurulduktan sonra partimizin kurucu üyesi oldu. kendileri şuandapartimizin ilçe başkan yardımcısıdır. bugünden itibaren selim temel abimizsultanhanı belediye başkan adayımızdır” dedi.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası