Gündem

İKTİDAR OLMAYA YAKINIZ

cumhuriyethalk partisi milletvekili adayı ali abbas ertürk laleli mahallesindevatandaşlarla buluştular.  chp aksaraymilletvekili adayı ali abbas ertürk yaptığı açıklamada, chp  aksaray’da son 4-5 seçimi baz aldığımızda ilkdefa bu kadar kamuoyunda seçim kazanmaya yakın, iddialı bir seçime girmektedir. 

teşkilat yapısı tek vücut bütünleşmiş durumda adetazafere odaklanmış durumda çalışmaktadır. 3-4 koldan sahadayız.

muharrem İnce’ye bÜyÜk gÜven var

ertürk konuşmasında, sahaya indiğimiz de ne anlatıyorsunuzdiye sorulduğunda ise, muharrem İnce cumhurbaşkanı adayı olduktan sonra,aksaray bölge olarak chp’nin en zayıf olduğu bölge idi. burada çok ciddi ivmeyakalamıştır. cumhurbaşkanı adayımız muharrem İnce’nin heyecanı, rüzgarı sahadaçok net şekilde görülmektedir. seçmenlerimizin muharrem İnce’ye duyduğu güvenondan beklentileri umutları yüksek düzeydedir. muharrem İnce’nin cumhurbaşkanıadayı olması ile chp tabanı ilk defa bu kadar iktidar olmaya inanmıştır.İktidar olmak için çalışmaktadır.

cumhurbaŞkani adayimizin vaatlerİnİ anlatiyoruz

chp aksaray milletvekili adayı ali abbas ertürk, sahadaseçmenlerimize bir yandan cumhurbaşkanı adayımızı anlatıyoruz. cumhurbaşkanıadayımızın projelerini vaatlerini toplumun her kesimine sunmuş olduğuprojelerini anlatıyoruz.

nİÇİn aday olduĞunu anlatti

cumhuriyet halk partisi aksaray milletvekili adayı aliabbas ertürk niçin adayı olduğunu da şöyle anlattı. aday olmamda örgütümüzüntalebi ile birlikte ana etken olması ile birlikte aksaray’ın hizmet almasıanlamında ve hizmet almaya etken ciddi bir yönetici eksik olması, gerekmilletvekili gerek belediye başkanı anlamında aksaray’ımızın 15 yıldır sahipsizolması, benimde üniversiteyi okuduğum, ticaret yaptığım bu şehre borcumu ödemekiçin milletvekili adayı oldum.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası