Gündem

İKİNCİ BAHAR BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

aksaraybelediyesi’nin ev sahipliğinde seyirci ile buluşan İstanbul temaşatiyatrosu’nun sahnelediği “İkinci bahar” adlı tiyatro oyunu izleyenlere keyiflidakikalar yaşattı.

aksaray belediyesikültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde, sahneye konan İkinci bahar oyunu ikiayrı kuşaktan bahsediliyor. İdeallerini, hayallerini çok çalışmak, parakazanmak üzerine kuran bir genç kuşak ve solmuş solmuş çiçeklerin kendine özgükokuları olduğunu geç de olsa fark etmiş olan diğer kuşak anlatılıyor. aksaraybelediyesi tarafından aksaraylılarla buluşan “İkinci bahar” isimli tiyatrogösterisi vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

aksaray kültürmerkezi salonunda sahnelenen tiyatro gösterisini çok sayıda tiyatro severaksaraylılar izledi.

tiyatro gösterisiniizlemeye gelen vatandaşlar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı belediye başkanıhaluk Şahin yazgı’ ya teşekkür etti.

oyun izleyicilerindentam not alırken belediye başkan yardımcısı güven kemerkaya tiyatro ekibineteşekkür ederek tablo ve çiçek hediye etti.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası