Gündem

İHH RAMAZANA HIZLI BAŞLADI

aksaray İhh İnsani yardım derneği 2018 ramazanfaaliyetlerine erken başladı. oruç başlamadan hanelere  ramazan kumanyalarının girmesi için hummalıbir çalışma yürüten İhh gönüllülerinin gayretleriyle her gün onlarca ailenin yüzügülüyor.

konu ile ilgili açıklama yapan aksaray İhh İnsani yardımderneği başkanı Önder Özkan, aksaray halkının ramazan-ı Şerifini tebrik etti.Özkan, yıllardır yürüttükleri yardım çalışmaları neticesinde gerçek ihtiyaçsahiplerini tespit ettiklerini, imkanlar ölçüsünde bu ramazan yaklaşık 2000aileye ramazan boyunca yardım ulaştırılacağını belirtti.

paylaŞmanin tam vaktİ sloganıyla yola çıktıklarını ifadeeden Özkan, il ve ilçelerde ihtiyaç sahibi yetim ve engelli ailelere öncelikverdiklerini söyledi. 2018 ramazan’da birçok etkinlik icra edeceklerinikaydeden dernek başkanı Özkan, hayırseverlerin ramazan boyunca dernekvasıtasıyla gerçek ihtiyaç sahiplerine zekat ve yardımlarınulaştırılabileceğini sözlerine ekledi.

İhh başkanı Özkan, bir ramazan kumanyasının 100tldeğerinde olduğunu, alternatif olarak 100tllık alışveriş kartı uygulaması ilede yardım edildiğini belirtti. kumanya veya alışveriş kartı yardımı yapmakisteyen hayırseverlerin baĞiŞ İÇİn:

aksaray İnsan hak ve hürriyetleri İnsani yardım derneği

kuveyttürk aksaray merkez Şubesi

tr680020500009105070200001 nolu hesaba kumanya açıklamasıile havale/eft yapabilecekleri ifade edildi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası