Gündem

HİZMETE DEVAM

merkez İlçe başkanı hamza aktürk, mahalle başkanları ve yönetimleri ile istişare ve değerlendirme toplantısı devam ediyor.
aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy, merkez İlçe başkanı hamza aktürk, merkez İlçe teşkilat başkanı Şeref gürlek, mahalle koordinatörlerinin de hazır bulunduğu toplantıda mahalle başkanları ve yönetimleri ile bir araya geldi. mahallelere yapılan ve yapılması planlanan çalışmaların görüşüldüğü toplantıda aksaray’da yürütülecek çalışmalarla ilgili de istişare ve değerlendirmede bulunuldu. mahalledeki çalışmaların ve birlikteliğin önemine işaret eden merkez İlçe başkanı aktürk, halka dokunan ve insanlarla iletişime geçen anlayışın sürdürülmesi noktasında mahalle başkanlarına büyük görevlerin düştüğünü söyledi. cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’ın mahalle başkanlarına; “biliyorum ki sizler şu anda 2023’ün hazırlıkları içerisindesiniz. bütün işlerde istişare bize bir emri ilahidir, siz de bu emri ilahinin gereğini yerine getirmek suretiyle inşallah 2023’e çok daha güçlü, çok daha verimli bir şekilde hazırlanmış olacaksınız” hitabını hatırlatan aktürk, “mahalle teşkilatlarımız cumhurbaşkanımızın en çok önemsediği teşkilat yapılanmasıdır. mahalle başkanlarımızla birlikte aksaray’ımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz. hep birlikte insanımızın mutluluğu için mahalle başkanlarımızla sokak sokak, ev ev her sorunu çözmek için çalışacağız. mahalle başkanları olarak vatandaşlarla bire bir iletişim halindesiniz. teşkilatlarımız ve vatandaşlarımız arasında önemli bir köprü görevi görüyorsunuz. bugüne kadar gösterdiğiniz gayretler vatandaşlarımıza hizmet olarak döndü. İnşallah bundan sonra da aynı uyum ile aksaray için güzel işlere imza atacağınıza olan inancım tam. Şehrimiz ve ülkemiz için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
haber bülteni

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası