Gündem

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

aksarayvalisi ali mantı eşi işıl mantı  ilebirlikte Şehit aileleri, gazileri evlerinde ziyaret ederken ihtiyaç sahibiaileler ile devlet korumasındaki ‘sevgi evleri’nde kalan çocukların misafirioldu.

valiali mantı eşi işıl mantı beraberinde emniyet müdürü ve eşi, İl jandarmakomutanı, İl müftüsü, aile, Çalışma ve sosyal hizmetler İl müdürü ve eşi ilebirlikte aksaray Şehit aileleri sosyal yardımlaşma derneği başkanı ve şehitbabası hüseyin koçak ve ailesi ile türkiye muharip gaziler derneği aksaray Şubebaşkanı mustafa dağ ve ailesini ziyaret etti.

ziyaretlerdeşehit yakınları, gazi ve yakınları ile görüşerek bir süre sohbet eden vali alimantı ve eşi işıl mantı şehitlere allah’tan rahmet diledi.

Şehityakınları ve gazilere sağlıklı bir ömür geçirmeleri temennisinde bulunan valiali mantı devletin ve milletin her zaman şehit yakınları ve gazilerin yanında olduğunu,olmaya devam edeceğini belirtti.

ŞehitÖmer halisdemir’in babası ve kardeşi aksaray’a geldi

valiali mantı aksaray’da bulunan Şehit Ömer halisdemir’in babası hasan hüseyin,kardeşi soner halisdemir ile muharip gaziler derneği başkanı mustafa dağ’ıziyaretinde buluştu.

Şehithalisdemir’in babası ve kardeşi ile bir süre sohbet eden vali ali mantıkendilerini aksaray’da görmekten duydukları memnuniyeti belirtti.

valiali mantı eşi işıl mantı ve beraberindeki heyet ile sosyal yardımlaşma vedayanışma vakfı aracılığı ile desteklenen ihtiyaç sahibi aileler ile devletkorumasında bulunan çocukları aile ortamı oluşturularak yaşadıkları ‘sevgievleri’nde ziyaret ettiler.

habermerkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası