Gündem

Hep Beraber Hizmet Üreteceğiz

aksaray valisi ali mantı aksaray eğitim ve araştırmahastanesini ziyaret etti. İl sağlık müdürü cengizhan kılıçaslan ve hastanebaşhekimi prof. dr. hakan bingöl’den bilgi alan vali mantı aksaray Üniversitesirektörü prof. dr. yusuf Şahin ve diğer ilgililerin de katılımıyla hastaneservislerini gezerek incelemelerde bulundu.

 

aksaray devlet hastanesinin aksaray için ciddi bir değer olduğunu vurgulayan vali mantı; “sağlık sektörü herkese dokunan bir sektördür. yeni binasına taşınarak günde şu an için 5-6 bin hastaya hizmet veren hastanemizde birlik beraberlik içerisinde hizmet üreteceğiz. aksaray’ımızın bu değerini hep birlikte korumalıyız” dedi.

vali ali mantı 400 yatak olarak 1. kısmı hizmete giren ilave bölüm inşaatı devam eden aksaray eğitim ve araştırma hastanesinin servislerini gezerek incelemelerde bulundu. yoğun bakım Üniteleri, ameliyathaneler, yeni doğan Çocuk bakımı ve acil servis bölümlerini gezen vali mantı; ziyaret ettiği servisler hakkında bilgi aldı. vali mantı hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulundu.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası