Gündem

HAYVAN SEVERLERDEN TAM NOT

türkiye’nin en modern sokak hayvanları İyileştirmemerkezlerinden birisi olan aksaray belediyesine ait sokak hayvanlarırehabilitasyon merkezi, her yönüyle 5 yıldızlı otel gibi.

yaklaşık 4 bin metrekare alan üzerine kurulan rehabilitasyonmerkezinde idari bina, mama hazırlama binası, erkek, dişi ve yavru köpekbölümleri, kedi bölümleri, kısırlaştırma ve tedavi bakım merkezleri çevredüzenlemesi ve temizliği ile adeta 5 yıldızlı otel gibi hizmet veriyor.

aksaray belediyesine ait sokak hayvanları rehabilitasyonmerkezini ziyarete gelen hayvan hakları federasyonu yöneticileri, gördüklerimanzara karşısında şaşkınlıklarını gizlemeyerek “aksaray barınağı 5 yıldızlıotel gibi hayvanların yaşam hakları, vicdani ve ahlaki değerler üzerinde”şeklinde konuştular.

barınağa hayran kalan hayvan severler aksaray belediyesinin sokak hayvanlarına verdiği değerin takdir edileceknitelikte olduğunu belirterek aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı’yateşekkür ettiler. 

belediye başkanı haluk Şahin yazgı ise “amacımız, korumayamuhtaç, zor durumdaki hayvanların en iyi şekilde bakımlarınıyapmaktır” diye konuştu. ve aksaray belediyesinin bu konuda en güzelşekilde hizmet vermeye devam edeceğini kaydetti. 

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası