Gündem

HASAN DAĞ MİLLETİMİZİN EMRİNDEYİZ

“24 haziran seçimlerinin sonucu belli aksaray’dasandıkları patlatacağız” 

  ak partimilletvekili aday adayı hasan dağ, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ve beldeteşkilatı ziyaretlerinin büyük bir kısmını tamamladı. ak parti’de bugünyapılacak olan temayül öncesi delegelerin kapısını çalan ilimizin en gençmilletvekili aday adayı hasan dağ “ak parti’mizin kıymetli delegelerinibizzat arayarak ya da ziyaret ederek tanışma imkânım oldu” dedi. 

seçim çalışmaları kapsamında ak parti’ ye gönül vermişyüzlerce delege ile tanışma imkanı bulduğunu belirten dağ, “yapmışolduğumuz istişarelerde gördük ki ilimiz gençlere çok güveniyor vedestekliyor” dedi. temayül öncesi ilimiz de bulunan 7 ilçe ve birçokbeldede ak parti teşkilatını ziyaret eden milletvekili aday adayı dağ,”gittiğimiz her yerde başta cumhurbaşkanımızın şahsına, ak parti’ye veşahsıma gösterilen teveccüh bizleri ziyadesiyle memnun etti. görüyorum ki akpartili seçmenler 2002 ruhundan hiçbir şey kaybetmeyerek, kendisini yenileyerekve gençlere teveccüh göstererek davasına sahip çıkıyor. yapmış olduğumuz görüşalışverişlerinden çıkan en önemli sonuç 24 haziran erken genel seçimlerindeilimiz sayın cumhurbaşkanımıza her zaman olduğu gibi en büyük desteği verereksandıkları patlatacaktır” diye konuştu. “24 haziran seçimlerininsonucu ülkemizde ve ilimizde şimdiden bellidir” diyen dağ “İnanıyorumki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sayın cumhurbaşkanımız ilk turda seçilecektir.bugün İlimizde ak kadrolara gönül vermiş delegeler, milletvekili aday adaylarıiçin sandığa gidecek. partimin kıymetli delegeleriyle yaptığımız istişarelerdekendimi anlatabildiğime inanıyorum. partimizin kıymetli delegelerinintercihleri arasında yer alacağız inşallah. benim le birlikte bugün oylanacak 74milletvekili aday adayı olan büyüklerime, hanımefendilere, kardeşlerimebaşarılar diliyorum. bizler kadere, nasibe, kısmete inanan insanlarız. bugünçıkacak sonuç hakkımızda hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası